X
تبلیغات
وکیل جرایم سایبری
تقدیر و تشکر انجمن جانبازان از رسانه ملی در استیفای حقوق معلولین - روزنوشت های جانبازی

روزنوشت های جانبازی

دست نوشته های یک جانباز وبگرد

بدنبال برگزاری آزمون استخدامی آموزش و پرورش برای جذب معلم، وزارت آموزش و پرورش معلولینی که در آزمون استخدامی قبول  شده بودند را به جرم معلولیت در پذیرش رد می کند. با پیگیری های مجدانه برنامه های رادیویی پیک بامدادی" و " تانیمروز" ظاهرا آموزش و پرورش از موضع خود عقب نشینی کرده و تن به پذیرش این عزیزان می دهند.

انجمن جانبازان نخاعی که یکی از رسالت های خود را دفاع از حقوق همه معلولین جامعه می داند طی بیانیه‌ای از اقدام و پیگیری ین دو برنامه در استیفای حقوق معلولین تقدیر و تشکر کرده است.

بگزارش روابط عمومی انجمن جانبازان نخاعی ایرانیان متن بیانیه به شرح زیر است:

 

مدیدی است که بشر به حدی از رشد و تعالی رسیده است که معلولیت را ناتوانی نداند و به مدد تجربه و دانش به آموزه ای کلیدی دست یافته است که اگر برای معلولین نیز همانند دیگر افراد جامعه فرصت برابر قائل شوند دیگر هیچ فاصله و تفاوتی میان معلولین و دیگر انسانها وجود نخواهد داشت.
انجمن جانبازان نخاعی ایرانیان _جانبا) با اعتقاد راسخ به این نگاه بدینوسیله مراتب تقدیر و تشکر خود را از پیگیری های مجدانه رسانه ملی در حمایت از کرامت، عزت نفس و شأن انسانی معلولین و استیفای حقوق اساسی آنها طی روند برگزاری آزمون استخدامی وزارت آموزش و پرورش اعلام می‌دارد.
این انجمن با رصد و دیده‌بانی مستمر جریان رسانهای کشور از جمله رسانه ملی احترام و سپاس ویژه خود را نثار کلیه عوامل برنامه‌های رادیویی "پیک بامدادی" و "تا نیمروز" می‌نماید. و برای آن‌ها در پیگیری ادامه این مسیر آرزوی توفیق دارد.
انجمن جانبازان نخاعی ایران، حرکت حرفهای این برنامه دو برنامه را نقطه عطفی در ایجاد فرصت‌های برابر برای جامعه معلولین کشور می‌داند و امیدوار است آحاد جامعه ایرانی با الگوبرداری از این اقدام نقش حیاتی خود را در ایجاد جامعه‌ای سالم و بالنده و برابر ایفا نمایند