X
تبلیغات
وکیل جرایم سایبری
بیانیه انجمن جانبازان نخاعی ایرانیان به مناسبت هفته دفاع مقدس - روزنوشت های جانبازی

روزنوشت های جانبازی

دست نوشته های یک جانباز وبگرد


هفته دفاع مقدس فرصت بسیارگران بهایی برای بازشناسی حماسه عظیمی است که با رهبری خمینی کبیر و با ایثار ، فداکاری و سلحشوری فرزندان برومند میهن اسلامی افسانه شکست ناپذیری و سلطه گری قدرت‌های جهانی به ویژه آمریکای جنایتکار را باطل و برتری ایمان و اراده ملت نستوه و استوار ایران را به عنوان یکی از عبرت‌های بزرگ تاریخ معاصر اثبات کرد . اهمیت غیر قابل انکار در این باز شناسی است که دشمن به تصوری خام که جمهوری اسلامی به دلیل ضعف ناشی از نو پاییخود و عدم انسجام در ارکان نظام و به خیال واهی عدم اقتدار امام و رهبر بزرگوارمان هنگام نابودی و یکسره کردن کار جمهوری اسلامی فرا رسیده است. بنابر این حمله همه جانبه‌ای را تدارک دید تا انقلاب مقدس اسلامی را در نطفه نابود کند. 


دفاع مقدس امت اسلامی ایران در برابر تجاوز همه جانبه دشمنانش برگ زرینی در تاریخ حماسه و افتخار آفرین مبارزات حق‌طلبانه یک ملت سترگ و مقاوم است که با فرماندهی و راهبری پیامبرگونه امام راحل ( ره ) معادلات متعارف نظامی و سیاسی جهان را برهم زد و با ظرفیت‌های سرشار خود الگویی تعیین کننده برای تمام ملل آزاده و حق طلب جهان قرار گرفت .
دستارودهای ارزشمند و غرورآفرین امروز جمهوری اسلامی ایران در حوزه های گوناگون ملی ، منطقه‌ای و فرا منطقه‌ای در عرصه‌های مختلف ، بویژه در صحنه الهام بخش برای ملت‌های استکبار ستیز و حق‌طلب مرهون حماسه‌ای است که فرزندان رشید و شهیدان به معراج رفته مردم عزیزمان در میدان آن نبردهای بی نظیر در برابر دشمنان آفریده اند.
آمریکا بقای قدرت و سیطره خوددر جهان را در گرو تسلط بر مناطق راهبردی و نهادهای بین الملل و جهانی دانسته و دراین راه هچ تلاش ظالمانه و اقدام جنایتکارانه فروگذار نخواهد کرد و در مقابل ملت عظیم الشان ایران در چنین وضعیتی، راهبرد حیاتی خویش را مقاومت در برابر ظلم و حضور در جایگاه ممتاز جهانی در دستیابی به قله های رفیع پیشرفت و تعالی می‌داند.
در این بازشناسی، انجمن جانبازان نخاعی توجه جدی به پیشکسوتان جهاد و شهادت و نهادینه سازی ارزش‌های دفاع مقدس از رهگذر ارج نهادن به بازماندگان جنگ اعم از جانبازان و خانواده معظم شهداء و آزادگان و حفظ کرامت و شان آنانرا اصل اساسی دوران بعد از دفاع مقدس دانسته و این رویکرد را ضامن استقرار و بقای ارزشها در جامعه اسلامی می‌داند .
در این دوران که به برکت ایستادگی مردم مسلمان ایران در برابر سلطه سلطه گران ، عطر مقاومت در میان ملل آزاده جهان پیچیده و جمهوری‌اسلامی ایران به رهبری رهبر فرزانه انقلاب حضرت آیت الله خامنه‌ای ، قله‌های علم و فن‌آوری و پیشرفت را یکی یکی فتح و گردن‌های صعب آنرا پشت سر می‌گذارد، استکبار جهانی در ادامه سیاست‌های اسلام ستیزی خود با قرآن‌سوزی و جسارت به کلام‌الله مجید ضمن تحت الشعاع قرار دادن شکست‌های مفتضحانه خود در خاورمیانه برآنست که با اتهام تروریست خواندن مسلمانان، تروریسم دولتی آمریکای جنایتکار و رژیم غاصب صهیونیستی و نقش خود را در انفجار برج‌های دوقلو در اذهان ملت خود و سایر ملل محو کنند. انجمن جانبازان نخاعی با تبعیت از فرمایشات مقام معظم رهبری ملت حق طلب را به مقاومت در کلیه صحنه‌ها فرا می‌خواند و امید واثق دارد که این بار نیز پیروزی از آن مسلمانان و خواری و سرافکندگی برای دشمنان خواهد بود.                                                           

انجمن جانبازان نخاعی ایرانیان